Семінар-практикум для вихователів-методистів з проблеми «Інтегрований освітній процес як спеціально організована взаємодія дитини і дорослого в системі STREAM – освіти»

опубліковано 15 квіт. 2021 р., 10:44 Катя Ярмак

15 квітня 2021 року в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) комбінованого типу  № 30 «Росиночка» Білоцерківської міської ради Київської області у форматі ZOOM-конференції відбувся семінар-практикум вихователів-методистів з проблеми ««Інтегрований освітній процес як спеціально організована взаємодія дитини і дорослого в системі STREAM – освіти».

Вихователь-методист Беспалько Н.І розкрила тему «Інтегрований освітній процес як спеціально організована взаємодія дитини і дорослого в системі STREAM – освіти», ознайомила педагогів з основними положеннями та концептуальними засадами STREAM-освіти. Вихователь Говгаленко О.С. під час доповіді розповіла про мету та  структуру альтернативної програми «STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт».

Заклад дошкільної освіти № 30 «Росиночка» вже два роки поспіль упроваджує STREAM-освіту в діяльність з дошкільниками. Тому присутнім було продемонстровано досвід роботи даного закладу, представлені форми та методи роботи з педагогічним колективом, щодо упровадження STREAM-освіти. 


Comments