Семінар-практикум для вчителів-логопедів ЗДО з проблеми “Формування синтаксичної сторони мовлення у дітей дошкільного віку з ООП”

опубліковано 23 лют. 2021 р., 02:03 Катя Ярмак

22 лютого 2021 року педагогічним колективом вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу №21 «Малятко» Білоцерківської міської ради Київської області було підготовлено та проведено у форматі ZOOM-конференції семінар-практикум для вчителів-логопедів закладів дошкільної освіти з проблеми «Формування синтаксичної сторони мовлення у дітей дошкільного віку з ООП».

Вчитель-логопед Скрипак В.І. розкрила теоретичні аспекти формування синтаксичної сторони мовлення у дітей дошкільного віку з ООП. Авторським колективом вителів-логопедів та вчителів-дефектологів закладу дошкільної освіти була складена та продемонстрована казка про послідовність роботи над реченням “Як зайчика розмовляти учили”, озвучена  ЯковенкоС.А.

Вчителі-логопеди Чумаченко А.В., ЯременкоІ.І.,вчитель-дефектолог Слободенюк Ю.О. ознайомили колег із використанням дидактичних ігор на формування синтаксичної сторони мовлення.

У подарунок колеги отримали розроблену авторським колективом вчителів-логопедів ЗДО дидактичну гру “ Поверни посуд Федорі”.


Comments