Секція керівників закладів дошкільної освіти з проблеми «Організація освітнього процесу з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах закладу дошкільної освіти»

опубліковано 21 січ. 2021 р., 05:59 Катя Ярмак   [ оновлено 21 січ. 2021 р., 06:17 ]

20 січня 2021 року педагогічним колективом закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу№32 «Перлинка» Білоцерківської міської ради Київської області було підготовлено та проведено, у форматі ZOOM-конференції, секцію керівників закладів дошкільної освіти з проблеми «Організація освітнього процесу з дітьми з особливими освітніми потребами  в умовах закладу дошкільної освіти».

Керівник закладу Юрченко Л. О. ознайомила колег з організацією освітнього процесу з дітьми  з особливими освітніми потребами в групах компенсуючого типу та інклюзивних групах, вихователь-методист Ольшевська Ж. Ю. –  з організацією роботи команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в закладі дошкільної освіти.

     Змістовну інформацію про використання інноваційних технологій в корекційно-розвитковій роботі в групах компенсуючого типу та інклюзивних групах надала учитель-логопед Щербина З. О. Про значення сенсорної інтеграції  в розвитку дітей з ООП, розкрила учитель-логопед Семенюк М. О.

Практичний психолог Олтаржевська Л. В. проінформувала про особливості консультування батьків дітей, що мають особливості психофізичного розвитку.

Керівники отримали рекомендації щодо організації корекційно-розвиткової роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах закладу дошкільної освіти.

 


Comments