Секція інструкторів з фізичної культури закладів дошкільної освіти міста з проблеми «Використання інформаційно-комунікативних технологій у роботі інструктора з фізкультури»

опубліковано 26 січ. 2021 р., 23:34 Катя Ярмак   [ оновлено 27 січ. 2021 р., 00:52 ]

26 січня 2021 року педагогічним колективом закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу №11 «Золотий ключик» Білоцерківської міської ради Київської області було підготовлено та проведено, у форматі ZOOM-конференції, секцію інструкторів з фізичної культури закладів дошкільної освіти з проблеми «Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в роботі інструктора з фізичної культури».

Вихователь-методист Ямкова Л.І. ознайомила колег з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в організації освітнього процесу ЗДО та познайомила з результатами анкетування визначення рівня ІКТ-компетентності педагогів.

З досвіду роботи інструктора з фізичної культури Кравченко Г.Ю. колеги дізналися про практичне використання ІКТ в роботі інструктора з фізичної культури  та познайомилися з алгоритмом створення електронних каталогів ігор, конспектів тощо для роботи педагога.

Педагоги підготували буклет «Пам’ятка для батьків та педагогів з фізичного виховання  дошкільнят» та Корисні посилання інтернет-ресурсів з фізичного виховання та поради батькам.

Інструктори з фізичної культури закладів дошкільної освіти отримали рекомендації щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі з дітьми, батьками та для самоосвіти підготовлені інструктором з фізичної культури та педагогами закладу.

БУКЛЕТ

Корисні посилання інтернет-ресурсів з фізичного виховання


Comments