Онлайн-консультація вихователів-методистів ЗДО у форматі ZOOM-конференції

опубліковано 18 бер. 2021 р., 06:25 Катя Ярмак

18 березня 2021 року у форматі ZOOM-конференції відбулася онлайн-консультація для вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.

З питаннями щодо упровадження Державного стандарту дошкільної освіти в закладах, розроблення Програми розвитку закладу на 2021-2025 рр., планування курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників при Комунальному  навчальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»  виступила Романюк О.В. – консультант КУ БМР «ЦПРПП».

Беспалько Н.І. – вихователь-методист ЗДО № 30 «Росиночка», виступила з досвідом роботи щодо впровадження в закладі навчальної програми та календарно-тематичного планування «Духовно-морального виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях», чим зацікавила колег у використанні в освітньому процесі.

Голова місцевого осередку «Асоціації працівників дошкільної освіти» - Болотова О.М. проінформувала присутніх про план роботи Асоціації найближчим часом та про  цікаві, змістовні вебінари, якими діляться спікери та фахівці дошкільної освіти.


Comments